+90 216 378 43 05 +90 532 203 39 15 [email protected]
FİRMA PROFİLİ

BAYDECO POLİÜRETAN; 20 yıldır (yurtiçi-yurtdışı) poliüretan prekast ürünlerinin üretimi, satışı ve uygulamasını gerçekleştirmektedir. Baydeco ürünleri yapıları itibariyle tüm doğa şartlarına dayanıklıdır. Her türlü zevke ve mimari projelere hitap eden sınırsız model seçeneği mevcuttur.

SÜREKLİ GELİŞİM

Müşteri ihtiyaç ve hedeflerine en uygun, en güvenilir, rekabet edebilir kapasitede, çevreye duyarlı, en az maliyetle, yenilik ve gelişmelere sürekli açık, müşterilerimizin ve dostlarımızın beklentilerini karşılayan ülke ekonomisine katkıda bulunan bir dünya şirketi olmaktır.

Vizyon

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak

Açıklama

İnşaat sektöründe fark ettiğimiz en büyük eksiklik dış ve iç cephelerde; Mimarlarımız, Mühendislerimiz ve proje sahiplerinin hayallerini gerçekleştiremedikleri veya diğer prekast ürünlerde yüksek maliyetlerle karşılaşmalarıydı. Bu yüzden şirketimiz 17 yıl önce poliüretan prekast ve kaplama ürünlerine geçiş yaptı.
Poliüretan ürünlerimiz çok hafif ve dayanıklı olduğundan (130-250 kg/m³ yoğunluk) diğer prekast ürünler gibi binalarınıza ağırlık yüklemiyor.

Aktif Proje

Faydalı Bilgiler

Poliüretan Cephe malzemeleri hayallerinizin ulaşabileceği en uç noktaları gerçekleştirebileceğiniz, dekoratif ürünlerdir. Poliüretan Prekastların tercih edilme nedenlerinin başında ehil ellerde belirgin hatlarla sınırsız model seçenekleri sunmasıdır. Dış şartlara mükemmel uyum sağlar.
Beton Prekastlara göre oldukça hafiftir. Proses şartlarını ve teknolojik gelişmeleri takip eden üretici firmalar tarafından üretildiği takdirde boyutsal sınır yoktur. Monoblok olarak üretilebilmektedir. Uygulama sonrası kusursuz bitişler sağlar. Sadece ülkemizde Dış cephe Aksesuarı olarak üretilip cephelerde uygulanan Strafor köpük malzemelerle ömür ve performans olarak mukayese bile edilmesi söz konusu değildir.